TÁJÉKOZTATÓ
A Budapest Victor Hugo utca 18-22 (BIX) épületében 2026.06.20-án reggel 6:37-kor elment az áram (mindkét elműs betáplálásról), ezek után a szünetmentesek vették át az üzemeltetést amik körülbelül fél óra után lemerültek és addigra minden szerverünket leállítottuk.
Az áram 8:15-kor jött vissza és a rendszereink elindultak újra.
További fennálló probléma esetén kérem keressenek!
Elnézést kérünk és köszönjük a türelmet!
HostingBazis Bt.